Spojte své životní cesty s rezidentním bydlením na Praze 3

Upřímně, koho by nelákalo bydlení v našem hlavním městě? Minimálně jednou za život o tom většina z nás zapřemýšlí. Někomu se dokonce tyto plány podaří i zrealizovat. Najdou si na internetových portálech možnosti pronájmu v Praze a během několika týdnů (nebo měsíců) se ocitají ve víru velkoměsta. V mladém věku jistě každý uvítá byt v centru, aby měl všechny společenské akce a ruch v dosahu. To se ale mění s tím, jak člověk dospívá.

Pokud už začnete přemýšlet nad vlastním bydlením a s tím souvisejícím založením rodiny, určitě se začnete porozhlížet po místech, kde stále budete moci využívat benefity života ve městě, ale zbavíte se otravného shonu na ulicích a neustálého hluku, který provádějí turisté i místní pod vašimi okny. A nejlépe v noci.

Pokud si chcete ušetřit práci s hledáním, zabruste rovnou na oficiální stránky projektu „byty Na Vackově“, kde naleznete nové byty v Praze, které nabízejí možnosti rezidentního života.

V čem spočívají hlavní výhody rezidence Na Vackově?

  • spojení městského života s přírodou
  • veškerá občanská vybavenost
  • krásné bydlení v krásném prostředí

Víc asi k projektu není potřeba zmiňovat. Tři základní body vašeho budoucího spokojeného života splňuje na výbornou. Příroda uprostřed Prahy skýtá obyvatelům rezidence možnost dlouhých procházek s dětmi, při kterých nebudou nuceni dýchat výpary stále jezdících motorových vozidel. Pořád přitom ale budete mít možnost kdykoliv navštívit rušnější lokality, které se nenachází nijak daleko.

Okolí rezidence Na Vackově zajišťuje obyvatelům veškerou občanskou vybavenost, kterou v průběhu běžných dnů opravdu potřebují. Od školky až po lékaře.

Kdo by nechtěl žít na krásném místě a ještě k tomu v krásné, nové budově. To snad mluví za vše.

Zájemci už se mohou hlásit

Před nedávnem už byl prodej bytů v Praze na Žižkově dokonce spuštěn, takže se první zájemci o snové bydlení mohou klidně začít hlásit. Projekt plánuje dokončení svých prvních tří budov do konce roku 2020, takže si pospěšte, aby na vás v nabídce ještě nějaké byty zbyly.