Jak poznat, že váš byt v Praze už opravdu potřebuje rekonstrukci?

Bydlíte v Praze v bytě, který je ve starším panelovém domě? Možná si říkáte, že jeho rekonstrukce ještě není zapotřebí a že to ještě pár let vydržíte. Skutečnost však může být jiná a v mnoha případech je dosti zřejmé, že je správný čas pro rekonstrukci. Podnětů je hned několik. Stačí se podívat, v jakém stavu jsou třeba omítky. Praskají, odpadají a jinak se deformují? A co rozvody? Jsou v celém bytě ještě původní rozvody plynu, elektřiny i vody? V tom případě je to jen čekání na nevyhnutelnou katastrofu. Koupelny a WC bývají tématem samy pro sebe. Opravdu si myslíte, že je vhodné rekonstrukci odkládat?

Rekonstrukce uleví celé vaší rodině

Rekonstrukce panelových bytů v Praze nejsou nijak neobvyklou činností, ale běžnou součástí. Starší byty už prostě nevyhovují moderním trendům v bydlení a to hned z několika hledisek. Tím prvním je komfort ve využívání interiéru. Starší byty už neslouží tak, jak by měly, v mnoha ohledech vás omezují při využívání a máte více starostí, než radostí. Po rekonstrukci bytu se nebudete muset o jeho opravy starat až několik let. Budete si ho moci jen užívat, což přinese pohodu do celé vaší rodiny. Navíc při správně provedené rekonstrukci můžete snížit výdaje na provoz bytu, třeba o 20-40%. Z těchto úspor můžete postupně financovat rekonstrukci. Důležité je rekonstrukci udělat důkladně. Jaká mohou být rizika při neodborné rekonstrukci, se můžete dozvědět v tomto článku.

realitykb_fixservis_01

Najděte firmu, která má odborníky na všechny práce

Rekonstruovat byt znamená mnohdy kombinovat hned několik řemeslných prací. Jednat se může o podlahové práce, malíře, zedníky, elektrikáře, instalatéry, lakýrníky a mnoho dalších. Pokud byste měli shánět řemeslné práce v Praze jednotlivě, zabralo by vám to velké množství času. Navíc jednotlivé kroky při rekonstrukci na sebe musí hned navazovat, což u několika řemeslníků může být problém. Pravděpodobnost, že všichni budou mít volno v termínu, který se hodí vám, je mizivá. Právě proto je vhodné vybírat takové firmy, které jsou schopné v oblasti rekonstrukce bytů provádět komplexní spektrum prací.

realitykb_fixservis_02

Naše doporučení je společnost FIX Servis s.r.o.

Abychom vám pomohli ulehčit hledání a výběr specializované společnosti na rekonstrukce bytu, jednu si představíme. Tou společností je FIX Servis s.r.o. Tato stavební firma je specializovaná především na rekonstrukce celých bytů a také na rekonstrukce bytového jádra na klíč. Firma je schopna zajistit kompletní spektrum prací při rekonstrukci, protože na každou stavební oblast má své odborné řemeslníky s dlouholetými zkušenostmi.