Kde najdou podlahové mycí stroje uplatnění?

Podlaha patří k nejvytíženějším částem každého prostoru. Zatímco v malých bytech stačí podlahu jednou za čas vytřít a případně ošetřit povrch vhodným přípravkem, ve vilách či velkých domech, kde se vyskytuje více lidí, je třeba věnovat údržbě podlah větší pozornost. V těchto případech běžná údržba nestačí. Čas od času je jistě vhodné vzít na pomoc speciální podlahové stroje. Jak fungují a proč o koupi uvažovat?

Kdy se nákup stroje vyplatí

Podlahové mycí stroje jsou určeny především pro údržbu větších podlahových ploch, nebo i těch menších, které jsou vystavovány vyšší zátěži. Stroje dokáží z podlahy snadno odstranit všechny nečistoty a díky šetrnému mytí prodloužit i životnost i podlah. Vždy je tedy nutné jejich nákup zvážit a dobře si promyslet, zda se investice do stroje vyplatí.

realitykb.cz_rea-karcher_cz_01

Pro menší plochy s maximálním efektem

Příkladem podlahového mycího stroje pro údržbu menších podlahových ploch je BDS 33/180 C Adv podlahový mycí stroj značky Karcher. Jedná se o jednokoutoučový stroj, jehož stabilita a snadné ovládání je zaručena díky dvěma hliníkovým tyčím. Stroj disponuje pracovní šířkou 330 mm, což ho předurčuje k použití právě v menších prostorách. Jeho velkou výhodou je široká rukojeť, na které se nachází ovládání všech obslužných prvků. Stačí tedy stroj zapnout, navolit příslušný program a čistění jde skoro samo. Je možné použít několik druhů kartáčů, což umožňuje čistění všech typů podlah. Zaručuje perfektní čistění tvrdých ploch i textilních povrchů.

realitykb.cz_rea-karcher_cz_02

Řešení i pro extrémní případy

Výrobce Kärcher nabízí i podlahové mycí stroje pro údržbu velkých prostor. V nabídce jsou i speciální stroje pro údržbu schodů, které najdou uplatnění i v bytových domech.

 

TIP – bydlíte v bytovém domě a řešíte problémy se společným úklidem? V tomto článku se dozvíte, jak se proti nepořádným nájemníkům bránit.

Nechybí ani podlahové mycí stroje s místem pro řidiče, které jsou ideálním řešením pro údržbu podlah v obchodních centrech či jiných velkých prostorách. Pokud tedy budete o nákupu tohoto typu stroje uvažovat, nabídka Kärcher by vám neměla uniknout.