Praha nabízí stylové bydlení za rozumnou cenu

I když se developerské společnosti snaží, co můžou a co chvíli dokončují projekty s nádhernými byty, poptávka neklesá a hlavně díky tomu se ceny nemovitostí v hlavním městě drží vysoko nad běžnou cenou. Mnoho lidí toužících po bydlení v moderním domě proto skončí jen u snění. Naštěstí se najdou i takové projekty, které mají vysoký standard, nachází se v lukrativní lokalitě, a přesto nabízí nové byty za přijatelnou cenu. Jaké a kde?

Praha 5, 9 i 10 mají hodně co nabídnout

Důkazem toho, že je možné koupit nové byty v Praze za rozumnou cenu, jsou tři projekty, které realizovala developerská společnost Finep. Prvním z nich je projekt Západní Město – Britská čtvrť VI. Projekt nabízí celkem 144 bytů ve Stodůlkách – v lokalitě Praha 5. Kromě klasických je možné zde koupit i družstevní byty. Z místa je skvělá dopraví dostupnost do centra a potěší i blízkost přírody. Druhým zajímavým projektem je Malý háj IV – dům C2 v Praze 10. Dům je součástí velkého projektu, který dal této lokalitě zbrusu nový – mnohem krásnější vzhled. Dům C2 to je 70 nových bytů. Vybírat je možné z dispozic 1+kk (od 27 m2) až po prostornější 4+kk (do 120 m2). Každý byt má balkon, terasu nebo lodžii. I tyto byty je možné koupit za slušnou cenu. Do třetice stojí za zmínku projekt Harfa Park a jeho již 6. etapa, který patří mezi vůbec nejúspěšnější developerské projekty Praha.

realitykb.cz_finep_cz_01

Cílem nové etapy je postavit 175 bytů, které budou dispozičně řešeny od 1+kk (od 31 m2) až po velmi prostorné 4+kk (do 116,1 m2). Rezidenti se mohou těšit i na moderní pojetí okolí domu a dostatek zeleně.

realitykb.cz_finep_cz_02

TIPbyty na prodej Praha 9 i ostatní si můžete prohlédnout na finep.cz. Na stránkách je k dispozici kompletní ceník i s půdorysy jednotlivých bytů.

Uvažujete o koupi nového bytu? Potom pravděpodobně budete řešit hypotéku. Ještě než vyrazíte do banky, zjistěte si, jaké možnosti máte. Přehled si můžete udělat díky online hypoteční kalkulačce.