Krátkodobý pronájem bytu v Praze znamená výhodný a dlouholetý příjem

Majitelé nemovitostí v našem hlavním městě by nyní určitě měli zbystřit. Nabízí se jim totiž zajímavá alternativa, jak využít jejich majetek a dlouhodobě na něm vydělávat pěkné peníze. Ať už je to třeba garsoniéra nebo třípokojový byt, v každém případě se nabízí atraktivní zhodnocení.

Dlouhodobý pronájem je hlavně o tom, abyste našli spolehlivého člověka – a pokud možno třeba na několik let dopředu. Ovšem krátkodobé pronajímání nemovitosti je o jiných věcech, jako je třeba kvalitní a lákavá fotografie v inzerátu, co zaujme už na první pohled…

Nemusíte každý den uklízet nebo vítat hosty

Každého potěší, pokud jej v ubytování osobně přivítají. Taková akce rozhodně zlepší celkové hodnocení. Ale když na ní jednoduše nemáte čas? Pak je tu správa krátkodobého pronájmu, která se postará o vše potřebné.

A to není jen úklid před další návštěvou, ale třeba také drobné opravy v bytě. Ne vždy totiž vše funguje zcela na sto procent, žárovka doslouží, dveře potřebují profesionálního zámečníka. Tyto potíže by však mohly mít vliv na celkové hodnocení ubytování, takže je třeba je co nejdříve odstranit. Může jít jen o maličkost, ale i ta sníží komfort bydlení, což není vůbec žádoucí.

Pětina z ceny rezervace, o vše je postaráno

Kalkulačka krátkodobého pronájmu napoví mnohem více. Zadáte jen několik málo údajů o vašem bytě a hned se dozvíte, kolik můžete v budoucnu vydělávat. Nakonec, není to přeci jen lepší, než pouze nechat nemovitost ladem a platit pořád dokola nájem, když tu dlouhodobě ani nebydlíte?

Nezávazná nabídka, nad kterou můžete ještě popřemýšlet. Byla by určitě škoda nevyužít potenciální zlatý důl, který se skrývá v podobě dvoupokojového bytu poblíž centra Prahy, kde je výborná občanská vybavenost a dostupnost MHD. Nejen zahraniční turisté si totiž naše hlavní město doslova zamilovali, i podle statistik z minulé turistické sezony.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *