Mobilní a skladovací haly a stany od DiamantExpo.cz

V současnosti je jedním z nejvýznamnějších pořadatelů regionálních výstav a veletrhů v ČR. Zabývá se výstavbou a pronájmem mobilních a výstavních hal, párty stanů a pagod.

Společnost Diamant Expo spol. s r. o. se věnuje výstavnictví již dlouhou dobu. Je nástupce firmy RDM Spilka, která působila v oblasti výstavnictví od roku 1994 a samotný vznik této společnosti je datován na rok 1996.

Hledáte-li společnost silně orientovanou na klienta, jemuž dokáže poskytnou široké spektrum komplexních služeb a splnit jeho přání tzv. na míru, prohlédněte si jejich stránky Diamantexpo.cz.

Výstaviště, které mají na starosti se nachází v Lounech a v Liberci. Obě mají bohatou a letitou tradici.

Lounské výstaviště se nachází v nádherném areálu Masarykových sadů přímo v odpočinkové zóně. Je zde již do roku 1931, kdy byla jeho činnost zahájena při příležitosti Všeobecné krajinské výstavy.

V Libereckém výstavišti se začalo vystavovat v roce 1851. Konala se zde 1. výstava lehkého průmyslu. Po té byl založen v roce 1925 Svaz mezinárodních veletrhů společně s města jako je Praha, Frankfurt, Lipsko a mnoho dalších zvučných měst.

Společnost Diamant Expo Vám také zajistí i vhodné ubytování. Jste-li vystavovatelem, můžete zde konzultovat velikost plochy, jenž budete za svým účelem potřebovat, stejně jako vybavení, které bude vhodné.

Bude Vám zajištěno základní technické osvětlení pavilonu, celková propagace výstavy, propagační materiály kde budete uvedeni i veškeré produkční a manažerské práce. Po celou dobu vystavování Vám bude k dispozici pořadatelská služba i ostraha výstaviště a jednotlivých ploch pavilonů bezpečnostní službou. Po ukončení je také zajištěn úklid pavilonu a exteriéru, včetně odvozu odpadků.

Pokud se chystáte pořádat párty, narazili jste na odborníka. Seženete zde velké párty stany i mobilní haly. Mobilní profesionální zastřešovací systémy Vám nabízí v relativně krátké době vyřešení problémů s večírkem větších rozměrů, uspořádáním firemních prezentací, kulturních a sportovních akcí.

Prohlédněte si vzorové realizace mobilních hal a stanů pro závodní stáj Buggyra nebo pro společnost Lidl.

diamant expo

Systémy se také hodí třeba k dočasnému s uskladněním materiálu, který potřebujete v krátké době vyřešit. Tyto mobilní haly nebo velkoprostorové stany jsou k dodání a postavení v mnoha typech a Vámi požadovaných rozměrech.

Nenajdete- li na stránkách informace, které hledáte, nebo v případě, že potřebujete informace doplnit, neváhejte společnost kontaktovat. Můžete si zde své služby rovnou i objednat.