Rezidence Topolová – důkaz, že v Praze se dá bydlet komfortně a levně!

Ubytování v hlavním městě je ve většině případů mnohem dražší, než kdekoliv jinde v celé České republice. Je to logické, protože pokud bydlíte v Praze, máte nejblíže ke kulturnímu životu, nabízí se šance na lépe placené zaměstnání a jste vlastně neustále v centru dění. Zejména mladí lidé, kteří nemají peníze nazbyt, na to doplácí. Sehnat levný pronájem je téměř nemožné. Naštěstí se i v tomto ohledu najde výjimka. Je jí Rezidence Topolová, která nabízí komfortní byty za cenu téměř symbolickou!

Šance, kterou se vyplatí využít

Rezidence Topolová se nachází v lukrativní městské části Praha 10, málokdo by tedy čekal, že za bydlení zde se bude platit tak málo. Realita to ale je! Rezidence Topolová nabízí pronájem garsoniér či bytů o dispozicích 1+1, které je možné využít jako startovací byty či pro bydlení studentů, jednotlivců či mladých párů. Toto ubytování Praha je zkrátka určeno pro všechny, kdo chtějí bydlet v Praze na dobré adrese a přitom neplatit moc. Za pronájem bytu se v rámci Rezidence platí pouhých 9 000 či 10 000 Kč podle druhu bytu a pozor – cena je včetně poplatků. Jistě potěší, že před pronájmem je nutné složit kauci ve výši pouhých 5 000 Kč. Každý byt má samostatné WC a koupelnu a nachází se v něm kuchyňská linka. Smlouva se uzavírá na 12 měsíců s možností prodloužení. Podmínkou je, že v jednom bytě mohou bydlet maximálně 3 osoby. V rámci Rezidence je možný i prodej bytů Praha o dispozicích 1+kk a 2+kk.

realitykb.cz_rezidencetopolova_cz_01

TIP – uvažujete o koupi bytu? Spočítejte si, kolik budete platit – pomůže vám hypoteční kalkulačka.

Proč právě zde?

Není to jen levný pronájem, který dělá z Rezidence Topolová ideální místo k bydlení. Lokalita je oblíbená i pro výbornou občanskou vybavenost, bohaté možnosti k trávení volného času a potěší také snadná dostupnost MHD a rychlé spojení s centrem.

realitykb.cz_rezidencetopolova_cz_02