V městských částech Praha 4 a Praha 8 vzniknou ambiciózní projekty!

Praha se jako správné moderní velkoměsto neustále mění a to doslova každým dnem. Obrovskou zásluhu na měnící se podobě hlavního města mají především developerské společnosti, které zde realizují stále odvážnější projekty bytových domů. Reagují tak na stále zvyšující se poptávku po bydlení. V současné době se pozornost upírá na dva z nich. Čím nad ostatními vynikají?

Netradiční pojetí si získává pozornost ze všech stran

Velké pozornosti laické i odborné veřejnosti se těší dva projekty developerské společnosti Sekyra Group. První vznikne na Praze 4, druhý se stane dominantou Prahy 8. Oba jsou charakteristické odvážným pojetím, které je výrazně odlišuje od všech stávajících projektů v Praze.

Praha 4 jako důkaz, že byty mohou vypadat úplně jinak

U většiny staveb se developeři snaží o maximální využití místa – kladou důraz především na možnost využití prostoru tak, aby vzniklo co nejvíce bytů. Právě tím se ale nové byty Praha 4 liší. V tomto případě vsází Sekyra Group na komfort ve spojení s elegancí. V rámci projektu Zahrady Opatov je v plánu vybudovat nový bytový komplex, který nabídne celkem 182 bytů. Bytový dům bude splňovat všechny prvky moderní architektury, byty budou prostorné a určeny hlavně pro rodiny s dětmi. V okolí je plánována zeleň, aby si rezidenti mohli užívat spojení s přírodou. Na místě potěší i fakt, že i když si díky všudypřítomné zeleni budou lidé připadat téměř jako na vesnici, budou moci využít rychlé spojení do centra a užít si kompletní občanskou vybavenost. V blízkosti budou mít k dispozici nákupní centrum, dětská hřiště, lékaře a všechny další služby.

realitykb.cz_sekyragroup_cz_01

Netradiční pojetí na Praze 8

Velmi odvážný projekt plánuje Sekyra Group na Praze 8. Jedná se o Rohan City. Na Rohanském ostrově vznikne 200 000 metrů čtverečních nové zástavby, která kromě bytů nabídne i kanceláře a obchody. Budovy budou mít futuristický vzhled a okolí nabídne nezaměnitelnou atmosféru díky blízkosti řeky i parků. O nové byty Praha 8 bude díky tomu jistě obrovský zájem!

realitykb.cz_sekyragroup_cz_02

Pokud máte zájem, měli byste prodej bytů Sekyra Group sledovat. Stačí se podívat na Sekyragroup.cz. Je také dobré si v předstihu zjistit, zda budete na nové bydlení mít. Představu o výši hypotéky vám pomůže udělat hypoteční kalkulačka, stačí se podívat sem.