Eleganci, nízkoenergetické pojetí a ještě mnohem více nabízí nové byty v Dolních Počernicích!

Trend je takový, že stále více lidí má zájem o bydlení v Praze, ovšem než přímo ve městě, tak spíše v jeho těšné blízkosti. Na tuto specifickou poptávku se snaží reagovat developerské společnosti a pravda je, že se jim dílo velmi daří. Důkazem toho je projekt nových viladomů V Čeňku v Dolních Počernicích, protože nabízí ještě o něco více. Co vše? Dozvíte se dále…

Nízkoenergetické pojetí šetří náklady

Projekt nových viladomů V Čeňku v Dolních Počernicích je dílem developerské společnosti Sekyra Group a nutno říci, že se jedná o jeden z nejlepších projektů vůbec. Má totiž hned několik nej, díky kterým si budoucí rezidenti budou moci užívat spokojený život v blízkosti hlavního města. Postaveno bylo 6 bytových domů se 3 podlažími. Celkem se v nich nachází 53 prostorných bytů o dispozicích 1+kk až 4+kk. Díky velkorysému pojetí vnitřních prostor jsou ideální zejména pro bydlení rodin s dětmi. Nejvýraznějším prvkem domů je jejich nízkoenergetické pojetí. Domy mají zesílené zateplení obvodových stěn, které je vhodně doplněno sedmikomorovými okny s izolačními trojskly. Díky tomu mohou rezidenti výrazně šetřit na nákladech na vytápění, a to dokonce až o 60 % oproti běžnému standardu. Díky optimálně řešenému zateplení je navíc zaručeno, že se byty v Dolních Počernicích v létě nepřehřívají a v zimě nevychladnou.

realitykb.cz_viladomygolf_cz_01

Spojení s přírodou i s Prahou

Výhodou je, že se nové byty Dolní Počernice nachází nedaleko centra obce a z místa je skvělá dopraví dostupnost do Prahy. Obec Dolní Počernice nabízí i krásnou okolní přírodu a nechybí v ní kompletní občanská vybavenost.

realitykb.cz_viladomygolf_cz_02

TIP – váháte, zda bydlet v domě či bytě? Tento článek vám v tom udělá jasno.

Další developerské projekty Sekyra Group si můžete prohlédnout na sekyragroup.cz.