Z čeho se vyrábí ratanový nábytek

Ratanový nábytek je v našich krajích velmi oblíbený. Rádi bychom Vám o ratanu řekli něco více. Slovo ratan pochází z malajského názvu Rotan, je to název pro několik set druhů palem z kmene Calameae. Ratan je domácí rostlina v tropických oblastech Afriky, Asie a Oceánie. Ratan je hodně podobný naší tolik známé vinné révě. Ratan má spoustu dobrých vlastní a je velmi oblíben.


Tolik k přírodnímu ratanu. My bychom Vám chtěli představit ratan umělý. Umělý ratan je ideální volba pro materiál na zahradní nábytek. Proti přírodnímu ratanu se vyznačuje dlouvěkostí  a velmi snadnou údržbou.  Pro ošetření nábytku stačí mokrá houba a trocha vody. Další nezanedbatelnou výhodou je rovněž fakt, že nábytek z umělého ratanu není  nutno na zimu schovávat.  Ratanový nábytek stačí překrýt plachtou. Pokud Vás naše prezentace ratanového nábytku zaujala, pokračujte dále.

Rádi bychom Vám představili firmu A promax. Firma A promax je již přes 10 let špičkovým dodavatelem všeho co je potřeba pro letní pohodu na zahradě. Její kvalitní venkovní  plynové grily s lakovanou povrchovou úpravou a kolečky pro snadný pohyb se Vám jistě zalíbí.

Nosným prvkem celkového programu firmy je však ratanový nábytek, umělý ratanový nábytek. Tento nábytek má proti klasickému ratanu nebo dřevěnému zahradnímu nábytku spoustu výhod. Nebudeme zde detailně psát o všech těchto výhodách, ale zmíníme ty nejzásadnější – dlouhověkost, snadná údržba a reprezentativní vzhled. Na eshopu firmy A promax si můžete vybrat nejen z několika velmi kvalitních sestav, ale také ze samostatných kusů jako jsou ratanové lehátka.  V případě potřeby zde nakoupíte také doplňky k ratanovým sestavám a to například box na polstry, nebo upínací

Pokud Vás naše nabídka zaujala, budeme velmi rádi pokud se porozhlédnete po eshopu nabytek-ratan.cz a třeba najdete něco Vás zaujme.

Výrobu nábytku z masivního dřeva nebo deskového materiálu nabízí sapelky.cz – Praha 10 – Vršovice.