Rezidence Hadovitá: Nové moderní byty v Praze

Vaším snem je bydlení v Praze. Opravdu vás baví ruch velkoměsta, milujete divadla a kina a představa, že byste jich měli tolik na výběr, je pro vás více než lákavá. Oslovuje vás také bezproblémové nakupování, kdy v blízkém okolí máte hned několik obchodů. Prostě Praha vám nabízí výhody, o kterých si nyní můžete nechat akorát tak zdát. Navíc i pracovních příležitostí je v hlavním městě nesrovnatelně více než v oblasti, kde právě bydlíte.

Moderní bydlení v Michli

Před tím, než se trvale přestěhujete do hlavního města, jste ovšem museli projít nabídky bydlení, které jsou k dispozici. Abyste měli důkladný přehled, kde všude byste mohli bydlet. A hodně vás oslovily nové byty v Praze 4. Jsou moderní a plné světla, takže slibují, že se v nich bude opravdu dobře žít. Světlo ke svému životu potřebujete stejně jako vodu. Ve špatně osvětleném bytě byste se totiž necítili dobře, tmavé prostory nemáte rádi.

Michelské stráně s domy plnými světla

Bydlení v Praze Michli je právě takové, o jakém jste snili ve svých představách. Líbí se vám, když je byt laděn do neutrálních barevných tónů, které jako jediné se vám zdají být nadčasové. Takový interiér pak můžete vkusnými doplňky doladit do útulného a příjemného vzhledu tak, abyste se v bytě cítili opravdu jako doma. Dům, který jste si vyhlédli, se teprve staví, ale už jeho pohledové studie věrně kopírují svažitý terén michelské stráně. V souvislosti s tímto vás napadá situace, až se vaše malé děti budou moci na kopci v zimě sáňkovat.

Soulad města, člověka a přírody

Na vašem novém domově byste nejvíce ocenili blízkost přírody i nevelkou vzdálenost od všeho, co k pohodlnému životu patří. Občanská vybavenost, kam patří nejen obchody, školy, lékaři nebo sportovní vyžití, ale také zastávky MHD, je od Rezidence Hadovitá opravdu kousek. Název rezidence je skutečně přiléhavý. Ulice se michelskou strání vlní jako had.