Prostory, které si vaše firma zaslouží

Vaše podnikání je jako rostlina. Bude růst a prospívat jenom tehdy, pokud mu věnujete patřičnou péči. Dělat svou práci poctivě a s nasazením je samozřejmě první předpoklad. Neméně důležité je ale vidět a hlavně být viděn. K tomu vám pomůže správně zvolené místo podnikání. A o to se postará právě Vienna point. Zkušenosti v tomto odvětví má společnost už od roku 2000. V současnosti nabízí celkem k pronájmu více než 40 000 m² plochy. A to v samém srdci moravské metropole – v Brně.

Velkorysá nabídka prostor

Ať je oborem vaší činnosti prakticky cokoli, technologický park Vienna point pro vás zajistí nejlepší řešení. Technologické prostory nabízejí kvalitní zázemí širokému spektru oblastí. Poskytují ideální podmínky, ať se zabýváte kompletováním, testováním, mechatronikou, výzkumem nebo vývojem.

Potřebujete spíše kanceláře? I pro vás má Vienna point nabídku. V částech komplexu Vienna point 1 a Vienna point 2 se nacházejí kanceláře kategorie A. Samozřejmostí je přizpůsobit si je individuálně svým potřebám a vytvořit buď jeden otevřený prostor nebo samostatné, oddělené kanceláře. Využití jistě najdete i pro centrální prostory, jako je recepce. Přečtete si více o možnosti pronájmu kanceláří.

Laboratoře vám poskytnou vše, co potřebujete. A to samozřejmě po všech stránkách. Kamerový systém a non-stop kontrola bezpečnostní služby se postarají o kompletní zajištění provozu celé laboratoře. Současně nabízejí výhodnou polohu, zajistí vám tak skutečný komfort.

Ke vstupu do světa ostřílených podnikatelů vám zase pomůže takzvaný podnikatelský inkubátor. Pro svůj nápad zde najdete moderní a pohodlné zázemí, jehož součástí je také kantýna a zasedací místnost. Prostor čítající několik administrativních a technologických budov je skutečně velkorysý. Zázemí pro realizaci nápadů tu najdete nejen vy. Můžete tak zároveň využít propracovanou síť spolupráce s dalšími subjekty. Samozřejmostí je možnost parkování. To nabízí hned pět set míst. Pak už jen stačí nechat svoje klienty, ať si vás prostě sami najdou.

Dopravní dostupnost

K tomu je nejlepším předpokladem lokalita technologického parku. Nalézá se na trase Brno-Vídeň s dobrou dostupností exitu D1 194 A. Všestranně kvalitní dopravní spojení nabízí možnost využít v dojezdové vzdálenosti cca deseti kilometrů letiště Brno-Tuřany. Stejně tak se Vienna point nalézá v blízkosti centra města a kampusu Masarykovy univerzity. Samozřejmostí je i využití všech možností, které nabízí městská hromadná doprava. Rovněž lokalita skýtá výhodné spojení s Prahou a Bratislavou.

Pronájem kanceláře Brno

Partnerství

Vienna point zároveň poskytuje spin-off a start-up služby. Rozvíjí současně partnerství s institucemi EU, dále soukromými společnostmi, stejně jako výzkumnými týmy, veřejným sektorem, dalšími technologickými parky, univerzitami a nadnárodními korporacemi.