Plánujete stavbu domu? Nechte starosti na jiných

Konečně vám schválili hypotéku? Stavba nového bydlení se může naplno rozjet, nebo také ne. Ještě před započnutím stavebních prací zjistíte, že stavba domů není nic snadného. Stojí to čas, nervy i peníze.

Ještě než se vám objeví první šediny, zkuste popřemýšlet o realizace domu na tzv. na klíč. tento typ spolupráce vám ušetří nejen čas, ale také starosti a finance.

Nejste si jistí? Čtěte, proč je výhodné na realizaci domu na klíč kývnout!

Stavební firma Praha vám zajistí kompletní realizaci stavby, v krátkém časovém rozmezí a za velice přijatelné peníze. Veškeré práce jsou odváděné odborně, dle platných postupů a za použití moderních technologií.

Všechny případné vody a opravy jsou řešené v rámci záruční lhůty na stavební práce Praha.

Proč jsou práce na klíč vhodným řešením?

  1. Novostavba a její průběh je pod taktovkou jedné stavební společnosti, která se své zakázce věnuje na 100%, má hotový harmonogram prací a dle něj jednotlivé práce uskutečňuje.
  1. Spolupráce je smluvně dána, ošetřeny jsou všechny sporné body – záruční lhůta, nedodělání prací, opravy, sankce apod.
  1. Stavba bude splňovat parametry pro úsporu energie. Vyřešení získání dotací z EU bude na stavební firmě.
  1. Stavební i kupříkladu obkladačské práce Praha jsou odváděné kvalitně, precizně s důrazem na detail. Kvalifikovaní zaměstnanci pracují rychle a pečlivě tak, aby splnili smluvní podmínky.
  1. Stavební firmu si vyberete na základě zkušeností, ceny i doporučení ostatních klientů.
  1. Stavba na klíč vychází v porovnání se stavbou svépomocí finančně výhodněji. je to dáno tím, že stavební firma má výhodnější ceny za materiály.
  1. Rozsah prací se nemusí týkat jen samotného domu. Lze si domluvit i úpravy pozemku, oplocení apod.

Pakliže se rozhodněte pro stavění domu na klíč, kontaktujte prosperující firmu BOBOX, která má s tímto typem spolupráce dlouholeté zkušenosti.