Výkup nemovitostí a bytů v hotovosti

V současné době se lze mnohdy setkat s problémem při prodeji nemovitosti. Většinou majitel nechce prodat svou nemovitost pod cenou a tak může potencionálního kupce hledat i roky. V České republice funguje firma, která pomáhá prodejcům jejich nemovitost prodat tak, že ji vykoupí.

S využitím služeb od firmy FRESH REALITY, s.r.o. lze prodat byt, pozemek, dům, komerční objekt či činžovní dům.

Firma FRESH REALITY, s.r.o. je firma, která se zabývá výkupem nemovitostí a výkupem bytů za hotové. Hlavním cílem firmy je nabídnout prodávajícímu co nejvyšší možnou cenu za nemovitost. Rozsah výkupu je na nemovitosti v osobním, ale i družstevním vlastnictví. Dále dokáže během 24 hodin vyřešit zástavy, exekuce, dražby i dluhy na nájmu. Její orientace je v celku široká, nicméně to nemá žádný dopad na její spolehlivost ani rychlost řešení. Její velkým pozitivem je práce, za kterou klient neplatí žádné poplatky a smlouvy jsou jasné a srozumitelné. Samozřejmě přebírají veškerou právní zodpovědnost za klienta ať už v případě při vyplácení exekucí či zástav.

Zajímavou službou firmy je služba Výkup rodinných domů za hotové. Tuto službu je ideální využít v případě, kdy potřebujete co nejrychleji peníze na ruku. Pomáhá s exekucemi, prodejem i dražbou. Na firmu se lze obrátit téměř s jakoukoli nemovitostí po celé České republice.

vykup nemovitosti

Vykupují několik druhů nemovitostí, proto zde uvedu jen některé. Kompletní seznam lze pak najít na firemních webových stránkách (viz níže).

Jedná se například o tyto typy domů:

  • rodinné domy,
  • novostavby,
  • domy před i s exekucí,
  • domy zatížené hypotékou nebo
  • domy v jakémkoli stavu.

V případě zájmu o využití služeb firmy FRESH REALITY, s.r.o. se na ně lze samozřejmě obrátit. Posouzení a ocenění nemovitosti, která je určena k prodeji vytvoří zdarma, navíc bude zcela na prodejci, zda v konečně fázi využije nabízenou pomoc. Nabízí pouze stanovení ceny.

A jak lze firmu kontaktovat? Její webové stránky s důležitými informacemi jsou přístupné na internetové adrese Nemovitosti-vykupy.cz a také lze využít telefonní či e-mailové infolinky, které jsou zveřejněny v kontaktech na webových stránkách.