Nůžkové stany podle vaší libosti

Není nic horšího, než když vám rozjetou zahradní oslavu zkazí nepříjemný déšť a vy se musíte se všemi hosty, jídlem a pitím rychle přesunout do náhradních prostor. Máme pro vás skvělé řešení. Zahradní party stan od firmy Renegad.cz s kvalitní nůžkovou konstrukcí vás spolehlivě ochrání nejen před deštěm.

Investice, která se rozhodně vyplatí

Nůžkové stany sice patří do vyšší cenové kategorie, jejich přednosti oproti klasickým stanům za to však opravdu stojí. Svou hlavní funkci, ochranu před sluncem, deštěm a chladem, samozřejmě splní oba typy stanů, ty nůžkové mají ale i něco navíc.

V první řadě je to snadná mobilita a ovladatelnost. Stan v rozloženém stavu má tvar kvádru a je uložený v praktické přenosné tašce, která se pohodlně vejde i do osobního auta. Takže pokud víte, že budete párty stan často stěhovat, například na různé prezentační či prodejní akce, měli byste zvolit právě tuto variantu. Další nespornou výhodou je, že při sestavování stanu nebudete potřebovat pomoc další osoby. Vše hravě zvládnete sami jedním jediným pohybem. Celá konstrukce je totiž plně automatizovaná.

Široký výběr pro všechny

Přesto, že jsou konstrukce nůžkových stanů robustní, nejsou zbytečně těžké. Veškeré stojné i střešní trubky jsou totiž vyrobené z kvalitní hliníkové slitiny. Ta je eloxovaná a má stříbrnou barvu.

Když už jsme u barev, pojďme se podívat, v jaké barvě můžete stan zakoupit. U tohoto typu máte opravdu velký výběr. Od decentní bílé nebo béžové, přes červenou, modrou a zelenou až po temně černou. Velice zajímavě vypadají i stany vínové či odstín terakota. Bočnice a střechy jsou vyrobené z polyesteru. Ten je navíc opatřen PVC úpravou, která zajišťuje nepromokavost plachet.

Velký, nebo malý?

Nůžkové stany jsou k dispozici v několika různých rozměrech. Máme nůžkové party stany 3 x 6 m,  3 x 9 m a 3 x 3 metry. Stačí si vybrat rozměr, který vám bude nejvíc vyhovovat.