Pojištění nemovitosti v dnešní době vyřídíte velmi rychle

Stačí jen několik málo minut a všechny formality jsou vyřízeny. Proč ještě čekat a vyřizovat pojistku na pobočce, když z pohodlí domova je to mnohem jednodušší a rychlejší? Mít pojištění vlastní domov a střechu nad hlavou je věcí osobní zodpovědnosti.

Ergo cz uvod

Kdo na podobné věci žehrá, hraje vlastně takovou ruskou ruletu sám se sebou. Nějakou dobu to může vycházet, ale riziko je příliš vysoké a kromě jiného, když dojde k problémům, hradí se všechny vzniklé škody z vlastní kapsy. Žádné pojištění a ve finále tedy ani žádné pojistné plnění, to je přece jasné!

Co vše může být předmětem pojištění?

Byt v osobním vlastnictví, chatu, ale také rodinný domek. A samozřejmě můžete jít ještě mnohem dál, pojistit si kancelář nebo provozovnu, případně i nemovitost, která je ještě stále ve stádiu výstavby. Pojištění nemovitosti se může vztahovat i na garáž nebo třeba vířivou vanu. Ve smlouvě budou zanesena nejen základní, ale i takzvaně katastrofická rizika. Dojít totiž bohužel může opravdu k lecčemus, takže je namístě, abychom byli připraveni i na varianty méně pravděpodobné, ale o to ničivější pro naši domácnost.

Důvtipný člověk myslí opravdu na všechno, že? U této pojistky je k dispozici i nonstop asistenční služba, s níž můžete vyřídit všechny důležité otázky a případně se také informovat na náhradní ubytování. To bude v případě nutnosti k dispozici až po dobu jednoho roku.

Ergo cz

Pojistné můžete platit i čtvrtletně

Měsíčně, čtvrtletně nebo také jednou za půl roku. Nabízí se ale i možnost hradit pojistné jednou ročně, záleží na vás! Pojistit si majetek online je dnes moderní téma, pojistka může začít platit už druhý den po uzavření dohody. Není nač čekat, že? Krupobití, rozbití skla bez ohledu na příčinu, loupež a vichřice, ale i řada dalších věcí, pojistnáochrana je zde velmi komplexní.