Zabraňte návštěvě otravného hmyzu jednou pro vždy

Určitě vám tato situace nebude připadat neznámá: Je horké léto, slunce pálí a vy chcete neustále větrat, ve dne v noci, abyste se v bytě nezalkli vedrem. Jenže vedlejším produktem větrání je i otravný hmyz, kterému otevřenými okny otevíráte brány. Ve dne jsou to vosy neomylně letící za sladkým, v noci komáři, kteří si pro změnu letí pochutnat přímo na vaší krvi. Vysoce účinnou ochranou jsou sítě proti hmyzu.

Společnost Climax nabízí nejširší sortiment systémů sítí proti hmyzu v České republice. Nabízí sítě, které jsou vhodné do všech typů oken a dveří. Sítě proti hmyzu jsou průhledné a nijak nezabraňují větrání. Máte na výběr z pevných sítí či sítí posuvných a rolovacích. Samozřejmostí je i široká nabídka barevných provedení rámů tak, aby síť dokonale ladila s barvou vašich okenních či dveřních rámů. Sítě proti hmyzu jsou vyrobeny z vysoce kvalitního sklolaminátového vlákna. V nabídce rovněž naleznete protipylovou síťovinu, kterou určitě ocení všichni alergici. Využít se dá také v místech, kde je větší koncentrace prachu. Pro majitele domácích mazlíčků jsou k dostání speciální zesílené sítě do oken, které si poradí i s nájezdy psů a koček.

Se společností Climax si můžete být jistí, že se k vám dostane výrobek ve špičkové kvalitě. Na všechny výrobky navíc poskytují nadstandardní záruku čtyři roky a díky široké obchodní síti, která pokrývá celou Českou republiku, mohou zajistit velmi rychlé dodání. Samozřejmostí jsou i konzultace přímo na prodejnách. Tam vám kvalifikovaní zaměstnanci poradí a doporučí řešení, které je nejvhodnější pro daný typ oken či dveří. Lze aplikovat i individuální řešení přesně podle vašich představ a potřeb – od barevného provedení až po atypické rozměry. Neváhejte se svěřit do rukou odborníků, rozhodně nebudete litovat.