Kde pojistit dům, byt nebo domácnost?

Pojištění domácnosti potažmo celé nemovitosti je strategický krok vedoucí k částečné nebo úplné ochraně vašeho majetku před celou řadou případných rizik. Hlavními faktory jsou pak především vloupání, živelné pohromy, úder blesku, požár nebo například krupobití.

Absence tohoto pojištění je v dnešní době celkem nerozumná součást moderního způsobu života. Nevystavujte se zbytečným rizikům a vyhledejte si skrze srovnávač ePOJIŠTĚNÍ.cz tu nejlepší nabídku na trhu.

Pojištění domácnosti i nemovitosti

Pojistit si můžete jednak domácnost, tak i celou nemovitost. Oba dva produkty vám při tom zajistí dostatečnou ochranu domácího zařízení od elektroniky, nábytek, stavební prvky až po starožitnosti. Pojištění nemovitosti je pak doplňující službou vytvářející ochranný plášť nad celým bytem či domem.

Sjednejte si pojištění domácnosti i nemovitosti z domova

Aktuální virtuální technologie nám předkládají senzační možnost, jak si sjednat pojištění nemovitosti a domácnosti za těch nejvýhodnějších nabídek a při tom neudělat jediný krok. Srovnávače produktů z oblasti pojištění vám napomohu si vybrat tu nejvýhodnější nabídku. Na tuzemském trhu jsou nevýraznějšími pojišťovnami například Allianz, Axa, ČSOB,
ČPP, Direct, Kooperativa, servisní pojišťovna a Slavia Pojišťovna.

Nejpopulárnější srovnávače pojištění

Každý druhý klient se v České republice odkazuje na služby srovnávacích portálů. Mezi ty nejlepší bezesporu patří epojištění, srovnávač nebo toppojištění, kde naleznete nabídky těch nejvyhledávanějších pojišťoven s okamžitou možností si ho sjednat. Srovnávač vám lépe prozradí, jak se jednotlivé produkty od sebe liší. Nejde pouze o celkovou cenu, ale i o míru spoluúčasti nebo možnosti připojištění. Určitě se zajímejte o výši limitů, jednotlivá rizika a také o to, co pojišťovna považuje za běžnou součást vybavení domácnosti.