Jak nejlépe pojistit váš majetek?

Ačkoliv je Česká republika velice bezpečná země, i tady kvete drobná kriminalita. Dále může přijít přírodní katastrofa. Skvělými příklady jsou třeba povodně, vichřice, nebo pád stromu. A někdy jen tak zaúřaduje paní náhoda. Jak? Třeba tím, že prasknou vodovodní trubky a vytopí domácnost. Proto se rozhodně vyplatí investovat do pojištění. Jak vybrat správné pojištění, aby pokrývalo veškerá rizika a nestálo majlant?

Porovnání se vyplácí

Na trhu najdete celou řadu pojištění. Jmenovitě se jedná například o úrazové, cestovní, životní, majetkové pojištění a mnoho dalších. Každé se hodí pro jinou příležitost. Ideální by bylo uzavřít všechny najednou, ale upřímně. Kdo na to má? Proto je nutné zvolit přijatelný kompromis.

Se zajímavým řešením přichází pojišťovna ERGO. Konkrétně za pojištění s názvem Bezpečný domov PLUS si vysloužila prestižní ocenění. Bylo klienty zvoleno jako top produkt, hodnocení probíhalo prostřednictvím nezávislých finančních serverů. Pojištění bezpečný domov PLUS se může chlubit nadstandardní ochranou a maximální jednoduchostí při sjednávání.

Jednoduché sjednání, velké pokrytí!

Abyste si pojištění sjednali jednoduše online, musíte znát pouze velikost užitné plochy v metrech čtverečních. Už se nebudete muset rozčilovat se složitým oceňováním pojišťovaného objektu a s tím spojeného rizika podpojištění. A co všechno si pojistíte? Může se vztahovat na byt v osobním vlastnictví, nemovitost ve stavbě, rodinný dům (s maximálně dvěma byty), rekreační stavbu, vybavení kanceláře nebo ordinace, vedlejší budovy na pozemku, bazény, a dokonce i budovy s podnikatelskou činností do ½ obytné plochy.

 

Jako bonus každý získá pojištění občanské odpovědnosti a navíc ještě možnost připojistit odpovědnost vlastníka nebo opatrovatele psa, koně nebo skotu. Proč se pojištění odpovědnosti (tzv. pojistka na blbost) vyplatí v běžném životě, na dovolené i v práci? Čtěte zde.