Život v Praze je vysněnou destinací mladých absolventů

Bydlet tam, kde je dostatek kulturního vyžití, ale kde bude mít současně rodina dostatek kontaktu s přírodou. Výběr samozřejmě není radno uspěchat, ale proč by nemohla zvítězit Praha? Má vše, co mladí lidé chtějí, a ještě něco navíc.

realitykb.cz_byty_u_parku_uvodni

Zajímavé možnosti kulturního vyžití, ale také rychlá přeprava metrem z jednoho konce města na druhý. Městská zeleň a spoustu výletů, ale také posezení v útulné restauraci. Jak budete trávit volný čas, je jen na vás. Žižkov je totiž místem, kde se splní sny jedné generace.

Útulná garsonka nebo rovnou pět pokojů

Pestrobarevný výběr, i tak by se dal v krátkosti popsat prodej bytu Praha 3. Máte zálusk například na garsoniéru, protože na děti rozhodně nespěcháte? Nebo byste raději variantu 5+kk, protože už je další člen rodiny na cestě? Samozřejmostí je prostor, protože pětipokojový byt má výměru významně nad magickou hodnotou 100 metrů čtverečních.

Vybírat můžete i z lodžií, balkonů nebo teras a také předzahrádek, které budou oázou klidu pro milovníky růží a jiných okrasných rostlin. Můžete se, proto kochat okolní zelení nebo si vyrazit na malý výlet. Nabízí se třeba Vítkov, vrch, kde se doslova a do písmene psala česká historie.

realitykb.cz_byty_u_parku_01

Co všechno nabídne tato lokalita?

Parky, několik zastávek MHD, školy, supermarkety, sportoviště, ale také parky jako Parukářka nebo Kaizlovy sady. Žižkov je místem, do kterého se brzy zamilujete, velké kouzlo má nejen pro umělecké duše. Těm sloužil v minulých generacích jako velká inspirace, zanedlouho ale tato část Prahy projde značnou proměnou. Rezidence Byty u parku počítá i s elektromobily, obecně pak platí, že garážové stání je pro majitele bytů samozřejmost. Zázemí, do kterého se budete rádi vracet, je tedy nadosah ruky. Stačí si jen vybrat dispozici a doladit detaily, pak už se jen těšit na své nové bydlení.