Chcete bydlet v Praze? Projekt Na Vackově je šance!

Bydlení v Praze má určitě mnoho výhod. Hodně ale záleží na lokalitě, kterou zvolíte. Mezi nejžádanější určitě patří Praha 3 – malebný Žižkov. Právě zde si totiž můžete užívat pulzující velkoměsto i klid přírody zároveň. V současné době vyrůstá v Žižkově velmi zajímavý projekt, který si nesmíte nechat uniknout!

Dokonalé spojení místa a moderní architektury

Na Vackově se řadí mezi projekty, které mění tvář Prahy k lepšímu a současně nabízí luxusní a přitom cenově dostupné bydlení. Nové byty Žižkov realizuje developerská společnost Metrostav Development a.s. společně s firmou MS Architekti. Jejich společným cílem je vytvořit moderní bytový komplex, který rezidentům nabídne komfortní byty Žižkov a současně i kousek přírody v samotném centru velkoměsta. Stavět se bude v okolí ulice Olgy Havlové. Celkem budou postaveny 3 budovy s 5 patry, mezi kterými se bude nacházet klidová zóna plná zeleně.

realitykb.cz_navackove_cz_01

Prostorné a světlé byty

V rámci projektu bude k dispozici celkem 202 prostorných bytů. Na Vackově to bude především bydlení v Praze pro rodiny. K dispozici budou prostorné byty o velikosti 3+kk a také velmi prostorné 4+kk. Kromě nich samozřejmě i byty menší, přesto hodně prostorné. Rezidenti se mohou těšit na moderní vnitřní členění bytů a dostatek denního světla. Byty v přízemí dokonce budou mít vlastní mini zahrádky. Ostatní byty budou mít terasu nebo balkon.

realitykb.cz_navackove_cz_02

Na čekání zapomeňte

Dokončení projektu je naplánováno na konec roku 2016 a byty by měly být připraveny k předání nejpozději do 28. 2. 2017. Prodej bytů na Praze 3 byl tedy již zahájen a zájem je značný, takže se dlouhé rozmýšlení určitě nevyplatí. Pokud máte zájem, měli byste začít jednat. Zařiďte si hypotéku a jednejte dříve, než vám vysněný byt „vyfoukne“ někdo jiný. Více informací o projektu najdete na www.navackove.cz.