Neváhejte a přestěhujte se za prací do Prahy. Je to snadné!

Vykročte z komfortní zóny, zvedněte vhozenou rukavici a přestěhujte se do Prahy. Ošatka plná příležitosti čeká jen na vás a bydlení seženete snadno.

V Praze by chtěl žít každý. I Vy můžete!

Spolubydlení, podnájem nebo bydlení ve vlastním? Možností ubytování v Praze je dostatek, záleží pouze na potřebách a finančních možnostech stejně tak na lokalitě, ve které chcete bydlet. Každé skýtá své pro a proti, ale my víme jediné, začít bydlet rovnou ve vlastním se vyplatí a navíc to není těžké.

Protože se s novými byty se v posledních roztrhl pytel, takže je skutečně z čeho vybírat. Snad v každé z částí Prahy se staví nebo právě dostavělo a nabídky realitních kanceláří jsou plné stejně jako webové stránky developerů. Ostatně přesvědčte se sami.  Velmi pěkné nové luxusní byty koupíte v Rezidenci Zlatice nedaleko parku Vítkov.

Téměř všechny novostavby mají mnoho společných rysů, které hrají klíčovou roli při rozhodování, zda se nastěhovat na okraj města nebo do nového bytového centra. Počítat můžete s výbornou dostupností metra, občanskou vybaveností v přilehlém okolí a častokrát prakticky na dosah ruky naleznete celé nákupní domy. Problém s dopravou do práce, vyzvednutím dětí ze školky a každodenním nákupem bude to poslední, co budete řešit.

Místo toho můžete v klidu vyrazit za zábavou, kulturou či sportem. S openCard zjistíte cestování městskou hromadnou dopravou je mnohem to snazší, než jste si představovali. Již žádné lístky, pípání s kartami při nástupu a zdržování sebe a ostatních. Rychlý nástup, žádné odbavení a cestovat můžete po celé Praze a přilehlém okolí bez omezení. A pokud vlastníte osobní automobil či motocykly a je pro vás důležité parkování, oceníte garážové stání a zapomenout můžete na modré vodorovné značení.

Přestěhujte se s celou rodinou

Přesunut se do Prahy, opustit přátele, rodinu a začít nový život? Pro některé nemyslitelné, pro jiné naopak nová životní šance začít znovu a lépe. Nebojte se vykročit z komfortní zóny, zvedněte vhozenou rukavici a přestěhujte se do Prahy. Vždyť najít si vlastní bydlení v Praze je tak snadné. Pak už jedno je, zda bude-li vám zaměstnavatel přispívat na dopravu, protože bydlet ve vlastním a splácet hypotéku je výhodnější než každý den dojíždět několik hodin za prací.