Nejlevnější ubytování v Plzni a okolí nabízí Ubytovna Dýšina

Při hledání levného ubytování v Plzni a okolí se zcela jistě dostanete k ubytovnám. Funguje jich zde celá řada. Rozdíly mezi nimi spočívají jednak v cenách za lůžko, ale i v kvalitě. Z obou hledisek snad vůbec nejlépe vychází Ubytovna Plzeň – Dýšina.

Objekt ubytovny najdete v malé obci Dýšina, která se nachází přibližně 6 km od Plzně. To je ideální dojezdová vzdálenost. Pokud ubytovnu zvolíte jako dočasné zázemí například v okamžiku, kdy do Plzně přijíždíte na několik dní či týdnů za prací, do zaměstnání se odtud bez problémů dostanete do 15 minut. Do Plzně z Dýšiny jezdí i autobusy MHD, takže budete mít zajištění spojení i v případě, že nedisponujete vlastním automobilem.

Ubytovna obstojí dle porovnání cen i kvality ubytování

Ceny za ubytování začínají již na 130 Kč/ den. To je v porovnání s drtivou většinou obdobných zařízení velmi nízká cena. A ubytovna rozhodně obstojí i z hlediska komfortu, který nabízí. Dvou a třílůžkové pokoje jsou vybaveny vkusným, neomšelým nábytkem. Oproti běžnému standardu zde máte na každém pokoji k dispozici třeba i ledničku. Kuchyně a sociální zařízení jsou pak společné vždy pro několik pokojů.

V Dýšině najdete klid a pohodu pro odpočinek

Ubytovna se nachází na poklidném místě, na okraji obce. V těsné blízkosti leží známý golfový areál Golf Park Plzeň, kde se pořádají významné turnaje evropského formátu. Přímo v rámci ubytovny můžete jako hosté využívat venkovní posezení s grilem, je zde i hřiště na míčové sporty, které jistě rádi využijete, pokud jste alespoň trochu sportovně založení. V okolí obce se pak dá jít na procházky do lesů, máte možnost se vykoupat v řece Klabavě. Jde jednoduše o ubytovnu, která je velmi příjemném prostředí, což ji před ostatními zařízeními tohoto typu hodně vyzdvihuje.

Pokud máte zájem o levné ubytování v okolí Plzně, kontaktujte Ubytovnu Dýšina, a to prostřednictvím kontaktního formuláře na webových stránkách, případně rovnou na telefonním čísle 604 779 534.