Vybíráme stůl do kuchyně

Nemáte koupený kuchyňský stůl? Nevadí. Ale předtím, než se vydáte do obchodu, je nutné přečíst si tento manuál, abyste věděli, čemu se máte vyhnout.

1. Stůl musí být tak velký, aby z jednoho konce nešlo dosáhnout na konec druhý. Ptáte se proč? Odpověď je prostá. Mám pro vás hned dva argumenty. První: Musíte být dostatečně daleko od nepříjemné tchýně. Druhý: Musíte se posadit dostatečně daleko od hladových lidí, kteří by se vám mohli hrabat v talíři. Tady bylo dokázáno, že stůl musí být jednoznačně dlouhý.

2. Musí být kovový, jelikož masivní dřevo je drahé. A nemasivní dřevo by nemuselo zvládnout váhu přítelkyně kamarády, který si dům na jeden večer půjčí. Navíc ve dřevěné variaci by došlo k nepříjemnému vrzání, což by mohlo pokazit váš dobrý dojem u sousedů.

3. Co nesmí chybět v místnosti, kde s rodinou či přáteli trávíte u plného talíře volný čas, jsou nepostradatelné kuchyňské potřeby, protože bez nich se při vaření neobejdete.

4. Šetřete. Kromě stolu potřebujete i jiný nábytek, tak byste všechny peníze neměli vrazit do stolu, když se daleko pohodlněji najíte u televize na gauči anebo přímo v posteli.

5. Využijte fantazie. Dobrý kutil si stluče kuchyňský stůl doma sám. Vezme prkno, k němu přibije čtyři nohy, žádná věda. A pokud se rozbije, není co řešit – ve velice krátké době pošlete návštěvu domů, protože se nedá kde sedět anebo je využijete jako pomocnou sílu při výrobě nového stolu.