Plastové a hliníkové dveře

Nastal u Vás doma čas na výměnu dveří, právě zařizujete nové bydlení nebo realizujete velkou stavbu? Pak určitě potřebujete pořádné dveře.

Firma DECRO BZENEC s tradicí již od roku 1995 nabízí široký sortiment jak plastových, tak i hliníkových dveří. Dveře z profilů TROCAL jsou zhotovovány z nejkvalitnějšího a nejmasivnějšího profilu, jenž se vyrábí. TROCAL zhotovil skvělé plastové profily, které Vám garantují splnění všech požadavků, které kladete na prvotřídní vchodové dveře.

Na stránkách http://www.decrobzenec.com/dvere najdete výběr ze dveří vstupních, vedlejších či balkonových a můžete si vybrat, zda chcete dveře klasicky otevírací (možnost jednokřídlých nebo dvoukřídlých dveří), posuvné nebo skládací. Samozřejmostí je i výběr různých výplní do dveří a dekorů. Dveře mohou být klasické, bílé, s ozdobou dřeva DecoStyle, barevné AcrylProtect s vrstvou PMMA, nebo s hliníkovým opláštěním AluClip.  Dveře si můžete zvolit z mnoha druhů a vybrat si tak povrchovou úpravu i tvar přesně podle Vašich představ. Vaše dveře budou tak dokonale ladit s Vašimi okny a celým designem domu. Mimo plastových dveří nabízí i dveře hliníkové.

Zákazník si z pohodlí domova může požádat o cenovou nabídku vyplněním jednoduchého online formuláře, kde si vybere přesný design a rozměry dveří, jejich umístění a případné práce, které firma DECRO BZENEC poskytuje (montáž ap.).
Součástí nabídky dveří je i nabídka doplňků od firemních dodavatelů, kteří se společností DECRO BZENEC spolupracují již řadu let, a tak si můžete přikoupit i padnoucí sítě, rolety nebo madla přímo na Vaše dveře.